Doprava a platba

Platební podmínky, expediční lhůty a přepravné

1. Veškeré zboží bude expedováno v souladu s expediční lhůtou, což běžně bývá do 3 pracovních dnů. Expediční lhůty se mohou ve výjimečných případech prodloužit, zejména v předvánočním období. U platby dobírkou začíná expediční doba běžet v okamžiku objednání, u ostatních plateb je za začátek expediční lhůty považován okamžik připsání platby na účet prodávajícího.

2. Doručení zásilek je možné pomocí přepravců GLS, České pošty (balík do ruky, balík na poštu), IN-TIME. U objednávek do 449,- Kč činí dopravné Českou Poštou a GLS 121,- Kč s DPH, přepravní společností IN-TIME 99 Kč s DPH. U objednávek nad 450,- Kč je dopravné zdarma. Tato doprava je možná pouze na území České republiky. Také je možný osobní odběr, a to na značkových prodejnách v Čelákovicích, OC Pankrác, OC Černý Most, prodejna Jungmannova (přesná adresa v kontaktech). Při tomto způsobu odběru je doprava zdarma. Při osobním odběru na prodejně je možné platit pouze hotově. 

3. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu typu dopravy. Prodávající si vyhrazuje právo na různé dopravní akce (doprava zdarma, snížená cena dopravy atd.).